Nápojové a prodejní automaty
prodej i pronájem

SAECO AULIKA EVO TOP HSC

{$lblProductCodeFull}:

Jedná se o vysoce kvalitní kávovar určený pro profesionální využití. Nabízí i funkci One Touch – možnost přípravy mléčných specialit pomocí jednoho stisknutí tlačítka.

Jedná se o vysoce kvalitní kávovar, který je určen pro profesionální využití. Krom jiných předností nabízí i funkci One Touch – možnost přípravy mléčných specialit pomocí jednoho stisknutí tlačítka.

Náš kávovar představuje dokonalou spojitost elegance a profesionálního využití. S vysokým obsahem zásobníku, je ideální pro intenzivní používání v pracovním prostředí. Osm tlačítek nabízí možnost výběru z pěti lahodných nápojů, zajišťující, že každý jednotlivec najde svůj oblíbený blend.

Jeho jednoduché a intuitivní ovládání přináší pohodlí do každodenní rutiny. S funkcí One Touch je příprava kávy nebo jiného nápoje jednoduchá a pohotová. Instalace vodního filtru a možnost nastavení tvrdosti vody zaručují optimální kvalitu a chuť každé šálky.

Mechanické nastavení mlýnku umožňuje individuální kontrolu nad hrubostí mletí, přizpůsobující se tak přesně podle preferencí každého uživatele. Tento kávovar je skvělým spojením vysoké funkčnosti a jednoduchosti, nabízející dokonalý start každého dne.

{$lblTechParams}