Nápojové a prodejní automaty
prodej i pronájem

Nápojový automat LUCE ZERO 2

{$lblProductCodeFull}:

Luce Zero.2 pro kanceláře nabízí Varitherm indukční ohřívač, dvě velikosti šálků, dva zásobníky na kávová zrna a automatický výdejník víček pro kávu "s sebou".

Luce Zero.2 představuje čtyři výjimečné vlastnosti: Varitherm indukční ohřívač, který šetří 85 % energie ve srovnání s tradičním kotletem; dva zásobníky na kávová zrna; dvě velikosti šálků (malá a velká) a automatický výdejčík víček pro kávu „s sebou“. Je k dispozici ve dvou verzích: Espresso verze: Využívá ohřevový systém s kotlem pro použití mleté kávy nebo práškových produktů. Instantní verze: S ohřevovým systémem s kotlem, umožňující výdej práškových produktů pro různé recepty.

Dostupné varianty:

  • DL PREMIUM e7 je dotykový automat na zrnkovou a instantní kávu a nabízí celkem 24 nápojů – 8x zrnková káva do malého kelímku + 8x instantní káva do malého kelímku + 8x instantní káva do velkého kelímku s sebou (TO GO).
  • DL PREMIUM i8 je dotykový automat na instantní kávu a nabízí celkem 24 nápojů – 12x instantní káva do malého kelímku + 12x instantní káva do velkého kelímku s sebou (TO GO).

{$lblTechParams}